12 травня кафедрою загальної історії, правознавства і методик навчання було проведено міжнародно науково-практичну конференцію на тему: «російсько-українська війна: історичні ретроспективи та сучасні реалії». До участі були залучені інститут історії НАН України, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Кагульський державний університетом імені Б.П. Хашдеу та VIENA goes EUROPE (м. Відень. Австрія).
Одним із важливих факторів студентського життя є академічна мобільність. Так, наприкінці травня 2023 року кафедра долучилася до міжнародної програми з академічної мобільності. Зокрема, студентка ІІІ курсу Наталії Чугай і студентка I курсу навчання Ревега Сабріна спеціальності 014 Середня освіта (Історія) стали учасниками програми «Difficult neighborhood: Poles and Ukrainians in the 20th century». Здобувачі мали можливість отримати міжнародний досвід – протягом тижня навчатись в Університеті імені Адама Міцкевича в м. Познані (Польща).
У липі 2023 року під патронатом Стамбульського фонду науки і культури завдяки керівництву Університету Григорія Сковороди в Переяславі та відділу міжнародних зв’язків університету у Туреччині, студентка Ревега Сабріна брала участь у програмі міжнародної академічної мобільності Islamic civilization. History and culture» Aimed at development intercurtural skills and acknowledgement with history and culture of Islamic civilization. Студенти протягом тижня мали змогу вивчати історію Турецької Республіки, інтелектуальну біографію Саїда Нурсі; філософію Турецької держави та отримали культурну інформацію про роль сім’ї в Ісламській цивілізації.
Завідувач кафедри Костенко Оксана Олексіївна бере активну участь та є членом «міжнародної фундації науковців та освітян» IESF. Головною метою якої є об’єднання наукового та освітнього потенціалу для міжнародної наукової трансінтеграції. З напрямами діяльності та іншою інформацією IESF.
7 червня 2023 року, викладач кафедри загальної історії, правознавства і методик навчання факультету історичної і соціально-психологічної освіти Університету Григорія Сковороди в Переяславі Роман Коцур взяв участь у міжнародній науковій конференції «Perspectivele și Problemele Integrării în Spațiul European al Cercetării și Educației, Ediția a X-a» у місті Кагул (Молдова).
У 2023 р. кандидат історичних наук, кафедри загальної історії, правознавства і методик навчання Вячеслав Лоха спільно із академіком НАПН України, доктором історичних наук, професором Віктором Коцуром та старшим викладачем Анатолієм Лохою розробили освітньо-науковий проєкт «Балтія-Україна: рицарі Шведського королівства і козаки Лівобережної Гетьманщини у загальноєвропейських військових кампаніях та дипломатичних відносинах 1700 – 1739 рр.» (Project (ERASMUS Jean Monnet LS Type I and II) Baltic-Ukraine: Knights of the Swedish Kingdom and Cossacks of the Left Bank of Ukraine in the pan-European military campaigns and diplomatic relations of 1700 – 1739. / сoordinator V. Lokha. Hryhorii Skovoroda University in Pereiaslav, 2023. 27 s.), що був поданий на гранд і конкурс Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+. Проект спрямований на вивчення та аналіз досвіду участі балтійців і лівобережних козаків у загальноєвропейських військових кампаніях та міжнародних відносинах, що існували між Швецьким королівством і Гетьманщиною.