Основними напрямами міжнародної співпраці членів кафедри (зокрема, Марини Навальної, Інни Демуз, Алли Зленко, Олени Ісайкіної) є їхня участь у закордонних наукових конференціях: ХIV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблемы филологии, культурологии и искусствоведения в свете современных исследований» (м. Махачкала, Грузія, 18 жовтня 2015 р.); XVII Міжнародній науковій конференції «Предпринимательство, социальная организация в структурах сети. Опыт и перспективы развития в Центральной и Восточной Европе», (м. Люблін, Польща, 23-25 травня 2016 р.); VII Міжнародній конференції «Региональное развитие» (м. Торунь, Польща, 17-18 червня 2016 р.); ХІ Міжнародній науковій конференції «Социальные науки для регионального развития-2016» (м. Даугавпілс, Латвія, 14-15 жовтня 2016 р.); Міжнародній науковій конференції, присвяченій 20-річчю кафедри маркетингу Економічного університету у Варні (м. Варна, Болгарія, 29-30 червня 2017 р.); Міжнародній науковій конференції Wroclaw Annual International Conference on Health and Lifestyle (WAICHL-2018), (м. Вроцлав, Польща, 24-25 травня 2018 р.); Международной научной конференции, посвященной 95-летию со дня рождения профессора Георгия Папава (г. Тбилиси, Грузия, 6-8 июля 2018 г.).
Викладачі кафедри стажувалися за кордоном: Галина Січкаренко пройшла наукове стажування в Університеті Менделя в Брно (Чеська республіка) за підтримки Східно-Європейського центру фундаментальних досліджень (Прага) за напрямами «Соціологія» й «Історія» із захистом наукового проекту «Актуальні проблеми та перспективи розвитку соціології вищої освіти в Україні» (Сертифікат № 548 від 3 червня 2016 р.). Олена Ісайкіна, Алла Зленко з 21 по 27 жовтня 2018 р. пройшли стажування на базі Економічного університету у Вроцлаві (Польща) за загальною темою «Сучасний університет: міжнародне співробітництво та академічна мобільність».
24 жовтня 2018 року, доцент Алла Зленко прийняла участь у дискусії в рамках циклу «З поглядом на Європу», яка була організована Управлінням Європейського парламенту у Вроцлаві, Регіональним представництвом Європейської Комісії та Регіональним центром міжнародних дебатів у Вроцлаві та проходила у Домі Європи у Вроцлаві.
У рамках підписаного договору про співпрацю між Університетом національного та світового господарства (Софія, Болгарія) та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» протягом 3-7 квітня 2019 р. представники кафедри документознавства фінансово-гуманітарного факультету нашого університету: доктор історичних наук, доцент, завідувач кафедри Інна Демуз, кандидат історичних наук, доцент Олена Ісайкіна та кандидат історичних наук, доцент Алла Зленко перебували з робочим візитом у болгарському виші.
З огляду на важливість створення єдиного світового освітнього простору, зближення підходів різних країн до організації освіти, підвищення якості вищої освіти через обмін знаннями, мобільність викладачів, учасниками з України було ініційовано міжнародний круглий стіл на тему «Освітній маркетинг: досвід Болгарії та України», що було проведено на базі кафедри маркетингу та стратегічного планування Університету національного та світового господарства.
Окрім науковців з Переяслава у його роботі взяли участь професор Хрісто Катранджієв, професор Боян Дуранків, доктор економіки Мітко Хітов, інші члени кафедри, а також українські гості.
У форматі робочих зустрічей делегацією кафедри документознавства було обговорено питання подальшої співпраці між Університетом національного та світового господарства (Софія, Болгарія) та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», зокрема щодо підготовки та видання спільної монографії, обміну викладачами та студентами, проведення спільних наукових конференцій тощо. Крім цього налагоджено контакти з відділом міжнародних зв’язків УНСГ, який, окрім іншого, працює і за програмами Еrasmus+, що відкриває нові горизонти для інтернаціоналізації вищої освіти як на організаційному, так і на індивідуальному рівнях для закладу і студентів, викладачів та працівників, дає можливість запроваджувати нові методики викладання і навчання, вводити дисципліни англійською та іншими іноземними мовами, вдосконалювати управління закладом щодо покращення якості вищої освіти та активізації співпраці з міжнародними партнерами.
Алла Зленко разом із викладачами фінансово-гуманітарного факультету взяла очну участь у VIII Міжнародній науковій конференції: «Сучасні економічні проблеми «Соціально-економічні проблеми в епоху глобалізації – теорія і практика»», організованій під почесним патронатом ректора Університету Миколи Коперника проф. доктора хаб. Анджей Третина 22 травня 2019 року Університет Миколи Коперника в Торуні (Польща).
Програма конференції включала змістовні, цікаві та актуальні доповіді науковців з різних країн та континентів. Відрадно, що серед великої когорти українських учасників, делегація науковців з Переяслава, була найбільшою. Конференція стала майданчиком для обміну думками, ідеями, планами та загалом сприяла подальшій науковій кооперації.
11-12 жовтня 2019 року декан фінансово-гуманітарного факультету, доцент кафедри економіки Світлана Кучеренко та професор кафедри Марина Навальна взяли участь у міжнародній науковій конференції «Соціальні науки для регіонального розвитку» у місті Даугавпілс (Латвія). Науковці виступили в пленарному засіданні з доповіддю «Соціологія в українських засобах масової інформації: загальні тенденції населення та молодіжні вподобання».
Спільними зусиллями Університету Миколи Коперника в Торуні, Статистичного офісу в Бидгощі та Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Григорія Сковороди 23-24 травня 2019 року було організовано та проведено спільну ІІ Польсько-українську економічну конференція «Іноземці на ринку праці держав і регіонів Центральної і Східної Європи». В рамках конференції відбулося пленарне засідання та студійний візит на підприємство PESA Bydgoszcz SA.
Доценти кафедри Алла Зленко (сертифікат), Олена Ісайкіна (сертифікат) прийняли участь та стали членами програмного комітету міжнародної наукової конференції «30 років: перехід, уроки і перспективи», яку було проведено 27 листопада 2019 року, на базі кафедри маркетингу та стратегічного планування Університету національного та світового господарства (Софія, Болгарія).
16 лютого та 21 вересня 2019 року доцент Алла Зленко взяла участь у ІІ та ІІІ конференціях Uni-Biz Bridge, в ході яких було запропоновано цікаві теми для обговорення та ідеї для співпраці між університетами та бізнесом.
З жовтня 2019 року доценти Алла Зленко, Василь Дудар, з листопада 2020 року доцент Ірина Березанська були учасниками міжнародного проєкту Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси за підтримки посольств Великої Британії та США, спрямований на впровадження інноваційних методик викладання з формування навичок інфо-медійної грамотності. 27-31 січня 2020 року доценти кафедри Алла Зленко, Василь Дудар взяли участь у зимовій школі проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність».
Викладачі кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності беруть активну участь у міжнародних проектах: Erasmus+ KA2 CBHE №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2- CBHE-JP «Modernization of pedagogical higher education by innovative teaching instruments – MoPED» (Василь Дудар, 2017-2020 рр.), Ukrainian-Finnish project «Learning together» (Василь Дудар, 2021-2021 рр.), Erasmus+ KA2 CBHE №619227-EPP-1-2020-UA-EPPKA2-CBHE-JP «University Teachers’ Certification Centers: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence» (UTTERLY) (Василь Дудар, 2021 – поточний), Erasmus+ Youth KA2 № 2019-1-TR01-KA205-073529 «International Student’s Guide to the Education System and Social Life» (SOS) (Василь Дудар, 2019 – поточний), University mobility: Mobile Art Edu Camp (Василь Дудар, травень 2021 р. – жовтень 2021 р.), Ukrainian-Danish student summer camp (2016, 2017, 2018) «Human rights, democracy, diversity and moral values in modern society» (Василь Дудар, 2016 – 2018 рр.), Learn to Discern (L2D) – Media Literacy (Василь Дудар, листопад 2019 р. – січень 2020 р.).
Алла Зленко, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності взяла участь у проєкті міжнародної академічної мобільності Erasmus+Teaching Mobility STA/2022/2023 Wroclaw University of economics and business (сертифікат).
Здобувачі вищої освіти беруть участь у міжнародних програмах мобільності, культурного обміну:
- Катерина Аврамич, здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня, спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОП «Документаційне забезпечення управління та інформаційна діяльність» приймає участь у програмі студентської мобільності проєкту Еразмус+ KA131 2021 (finishes on October 31, 2023), SMS – student mobility, Winter semester 2022/2023 (October 2022 – February 2023).
- Яна Зленко, здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня, спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОП «Документаційне забезпечення управління та інформаційна діяльність», приймає участь у програмі студентської мобільності проєкту Еразмус+ KA107 2020 (finishes on July 31, 2023), SMS – student mobility, Winter semester 2022/2023 (October 2022 – February 2023)
- Яна Зленко, здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня, спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ОП «Документаційне забезпечення управління та інформаційна діяльність», прийняла дистанційну участь у проєкті TR 01-KA205-073529 Erasmus+ «Adaptation Guide to Educational System Social life for International Students», 01.11.2021, Ankara, Turkey.