Факультет гуманітарної освіти і соціальних технологій > Новини кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності > На кафедрі соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності відбулося засідання гарантів: говорили про здобутки та ділились планами

У п’ятницю, 4 жовтня 2024 року, на кафедрі соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності факультету гуманітарної освіти та соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі відбулася робоча зустріч гарантів освітніх програм. Говорили про здобутки й прийдешні плани.

Учасниками зустрічі були: гарант ОП «Професійна освіта (Документознавство)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності Алла Зленко; ОП «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кандидата історичних наук, доцента Ірини Березанської; ОП «Документаційне забезпечення управління та інформаційна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти доктора історичних наук, професора Ігоря Довжука; ОП «Професійна освіта (Цифрові технології)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кандидата історичних наук, доцента Олександра Васенка; ОП «Професійна освіта (Цифрові технології)» другого (магістерського) рівня вищої освіти доктора філософії, доцента Оксани Плужник; ОП «Журналістика та медіакомунікації» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти кандидата філологічних наук, доцента Тетяни Шинкар. Також до зустрічі долучилися і здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня: Катерина Подольня, Дарія Сухотенко, Вадим Юрченко та Давид Шкурупій.

Під час зустрічі, що відбулася між студентами та науково-педагогічними працівниками, гарантами зазначених програм, було порушено низку важливих питань, які стосуються організації освітнього процесу в 2024-2025 навчальному році. Так гарант ОП «Документознавство та інформаційна діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ірина Березанська нагадала, що наприкінці листопада планується проведення студентського круглого столу «Документно-інформаційні комунікації в цифровому суспільстві: проблеми функціонування та перспективи розвитку». Також 18 жовтня має відбутися гостьова лекція на тему «Бібліотеки в інформаційних війнах сучасності: потенціал та реалізація (за досвідом російсько-українського протистояння)» за участі доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри українознавства, культури та документознавства Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ірини Передерій.

Гарант ОП «Журналістика та медіакомунікації» Тетяна Шинкар повідомила, що 9 жовтня здобувачі вищої освіти 061 Журналістика планують узяти участь у відкритій лекції професора Миколи Степаненка «Тільки Тарасові Шевченку вся краса і сила нашої мови відкрилася», що має відбутися в приміщенні музею Заповіту Т. Г. Шевченка. А незабаром має відбутися відкрита лекція «Фейкова інформація – антифейкові ресурси», яку буде проводити доктор філологічних наук, професор, професор кафедри журналістики та мовної комунікації Національного університету біоресурсів та природокористування України Марина Навальна.

Завідувач кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності Алла Зленко звернула увагу на те, що 11 листопада в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка, на факультеті української філології, культури і мистецтва відбудеться Х Всеукраїнська науково-практична онлайнова конференція студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених «Бібліотека, книга та медіа в сучасній культурі». У цій конференції планують узяти участь здобувачі освіти спеціальностей 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 061 Журналістика та 015 Професійна освіта (Цифрові технології).

Заплановане проведення заходів і в наступному семестрі. Так, гарант ОП «Документаційне забезпечення управління та інформаційна діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти Ігор Довжук ініціює проведення круглого столу «Вища освіта і наука в Україні: виклики сьогодення».

Заплановані заходи мають на меті всебічно сприяти розвиткові фахових компетентностей здобувачів освіти, забезпечуючи їх практичними знаннями та сучасними інструментами, необхідними для професійної діяльності в умовах цифрового суспільства.

 

Пресцентр кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності

Категорії