У минулу п’ятницю, 11 жовтня 2024 року, гарант ОПП «Журналістика та медіакомунікації», кандидат філологічних наук Тетяна Шинкар та студенти спеціальності 061 Журналістика Дар’я Рудь, Дарія Сухотенко та Вікторія Ляшенко долучилися до заходу, який проводився у стінах Університету Григорія Сковороди в Переяславі в рамках партнерського проєкту «Платформа можливостей». У цей день до сковородинівців завітав продюсер «1+1 media», засновник проєкту «Реальна історія» Акім Галімов.
Початок заходу був захопливим завдяки інтерактивній грі, що залучила студентів до перевірки знань з історії України через сучасні інструменти, зокрема використання QR-кодів. Цей інноваційний підхід не лише допоміг закріпити історичні знання, а й сприяв розширенню інтересу до національної історії та сучасної журналістики.
Зустріч із журналістом Акімом Галімовим справила незабутнє враження на майбутніх журналістів. Його натхненна промова залишила в них відчуття гордості за свій університет і національну спадщину.
Для Дарії Рудь зустріч із Акімом Галімовим була неймовірно надихаючою:
«Його слова про наше місто, про те, що Переяслав є важливою частиною історії Київської Русі, змусили мене відчути гордість за місто та свою альма-матер. Ця подія була для мене чимось більшим, ніж звичайна зустріч із журналістом».
Дарія Сухотенко каже, що так цікаво про історію України їй ще ніхто не розповідав:
«Найбільше сподобалось, що на зустрічі був інтерактив, історична вікторина. Тому було зовсім не нудно, до того ж дізналась багато нових фактів з історії. Дивилась деякі випуски «Реальної історії», і це дійсно корисно для тих, кому важко вчити історію або просто не подобається».
Вікторія Ляшенко на цій зустрічі отримала безцінний досвід, а промова журналіста справила на неї сильне враження:
«Ми отримали можливість не тільки дізнатися більше про його історичні проєкти, але й безпосередньо поспілкуватися з журналістом, що значно збагатило наше розуміння професії та її значення в сучасному світі. Впевнена, що такі заходи формують у нас правильне бачення обраної професії».
Такі заходи значно підвищують інтерес до навчання, оскільки дають можливість студентам безпосередньо взаємодіяти з професіоналами галузі, отримувати актуальні знання та практичні поради. Живе спілкування з успішними журналістами не лише мотивує, але й надає реальне розуміння того, як теоретичні знання застосовуються у професійній діяльності.
Пресцентр кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності