Факультет гуманітарної освіти і соціальних технологій > Новини кафедри публічного управління та адміністрування > «Сучасні аспекти реформування системи публічного управління в умовах воєнного часу»: в УГСП відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція

25 жовтня 2024 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі за ініціативи кафедри публічного управління та адміністрування факультету гуманітарної освіти і соціальних технологій відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні аспекти реформування системи публічного управління в умовах воєнного часу». До роботи конференції долучилося близько 200 учасників – вчені, аспіранти та студенти провідних закладів вищої освіти, в яких представлено спеціальність публічне правління та адміністрування.

Конференція зібрала українських та закордонних вчених, дослідників, студентів та аспірантів, на якій вони обмінювалися своїми дослідженнями, науковим та практичним досвідом, новими напрацюваннями, новітніми дослідженнями в галузі публічного управління. Співучасниками конференції стали: Університет Гаран (Туреччина), Стамбульський Університет (Туреччина), Scientific Centerof Innovative Researches OÜ, (Estonia), Державний педагогічний університет імені Йона Крянге (Республіка Молдова), Міжнародна Академія культури безпеки, екології та здоров’я, ГО «Українська Асоціація фахівців системи публічного управління та адміністрування», Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая», Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, ЗВО «Університет трансформації майбутнього», Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, Університет митної справи та фінансів.

У 2024 році конференція взяла собі за мету обговорення та аналіз актуальних питань, пов’язаних з управлінням державними ресурсами та процесами в умовах воєнного часу. Ця конференція залучила висококваліфікованих експертів, дослідників, вчених, а також представників владних структур та громадських організацій, щоб обмінятися знаннями, досвідом та ідеями щодо ефективного управління державою в умовах воєнного часу.

Конференція в першу чергу була спрямована на дослідження та обговорення актуальних питань, пов’язаних з адаптацією державного управління до викликів воєнного періоду. Особлива увага приділялася необхідності підвищення ефективності управлінських процесів, зміцнення національної безпеки, забезпечення стабільності функціонування державних інституцій та правової системи. Свою основну увагу учасники зосередили на пошуку шляхів оптимізації управління ресурсами, вдосконаленні координації між органами влади та впровадженні нових підходів до державної політики в умовах війни.

«Робота конференції «Сучасні аспекти реформування системи публічного управління в умовах воєнного часу» дає підстави стверджувати, що реформування державних інституцій є необхідним для забезпечення ефективного функціонування країни в умовах військових викликів. Учасники конференції підкреслюють, що адаптація управлінських механізмів, вдосконалення правової бази та посилення взаємодії між різними рівнями влади є ключовими факторами для зміцнення державного управління. Це дозволяє підвищити стійкість системи та швидко реагувати на надзвичайні ситуації, пов’язані з воєнними діями, забезпечуючи стабільний розвиток держави», – підсумовують у оргкомітеті зібрання.

А тим часом в УГСП відбулася гостьова лекція з Іриною Передерій «Бібліотеки в інформаційних війнах сучасності».

 

 Пресцентр публічного управління та адміністрування

Категорії