Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти обговорили в ході ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції: ділимося деталями

Факультет гуманітарної освіти і соціальних технологій > Новини факультету > Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти обговорили в ході ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції: ділимося деталями

Протягом 30-31 травня 2022 року в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі відбувалася ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет конференція студентів та молодих учених «Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти».

Організаторами конференції були представники кафедри біології, методології та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій. Захід проходив в онлайн-режимі.

На початку пленарного засідання з вітальним словом до учасників конференції звернувся професор Юрій Шапран. Також до привітань долучилися заступник голови оргкомітету проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності, доцент Василь Дудар й декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій, доцент Вячеслав Редзюк.

На конференції обговорювались чимало різноманітних тем, зокрема: сучасні аспекти навчання біології та основ здоров’я у закладах загальної середньої освіти; регіональні флористичні та фауністичні дослідження: прикладний аспект; вектори розвитку біологічної науки: історичний дискурс; перспективи розвитку природничої освіти в закладах загальної середньої та вищої освіти; освітні технології у практичній діяльності вчителів біології та основ здоров’я, природничих дисциплін; сучасні технології навчання у процесі професійної підготовки фахівця.

У пленарному засіданні брали участь фахівці різних закладів вищої освіти: завідувач кафедри природничих наук з методиками навчання Рівненського державного гуманітарного університету, професор Наталія Грицай із доповіддю «Технологія французьких майстерень у Новій українській школі»; кандидат педагогічних наук, директор Новоград-Волинського медичного фахового коледжу Олена Солодовник «Застосування технології надання базової домедичної допомоги в умовах воєнного стану»; кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник ДУ «Інститут еволюційної екології НАН України» Любов Губарь «Дослідження модельних популяцій Elytrigia pseudocaesia (Pacz.) Prokud. desv. (Poaceae) флори України»; учитель біології «Гімназія №34 «Либідь» імені Віктора Максименка» Подільського району міста Києва Максим Рудич – «Компетентнісно зорієнтовані завдання біологічного складника інтегрованого курсу «Природничі науки» для 5-х класів НУШ», а також здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалаврського та магістерського ступеня нашого університету.

За результатами наукових робіт підготовлено збірник наукових праць «Проблеми та перспективи розвитку біологічної освіти».

Професорсько-викладацький колектив кафедри біології, методології та методики навчання дякує всім спікерам за пізнавальні та змістовні доповіді.

Пресцентр кафедри біології, методології та методики навчання

Категорії