Хочеш розбиратися в політиці, розуміти усі процеси зсередини і знати що буде з країною та світом та хто очолюватиме держави на багато років вперед? Обирай фах політолога. Мрієш працювати в органах влади чи й самому сісти у крісло мера, депутата, міністра чи президента? Тоді для тебе спеціальність публічне управління та адміністрування. У обох випадках серед твоїх викладачів будуть колишні працівники Офісу Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради України, а згодом ти й сам матимеш змогу пройти там практику або, навіть, лишитися працювати. Подобається відкривати нові країни, цікавишся природою? Тоді поринь у вир природничих наук, біології та здоров’я людини або ж географії разом з факультетом гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій.
На початку травня вперше в історії Університету Григорія Сковороди в Переяславі на youtube-каналі закладу відбувся День відкритих дверей, який задав відлік фестивалю «Pereiaslav AbitFest 2022» – серії профорієнтаційних заходів. До цієї події долучився і кандидат історичних наук, доцент, декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Вячеслав Редзюк.
«Факультет гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій – наймолодший та один з найбільших факультетів нашого університету, – звернувся Вячеслав Володимирович до абітурієнтів, – Ми спеціалізуємося на підготовці фахівців не лише педагогічного напряму, таких як: вчитель географії, біології чи основ здоров’я, але і державних службовців та управлінців (Публічне управління та адміністрування), політтехнологів, помічників депутатів (сп. Політологія), менеджерів інформації чи помічників керівників (сп. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа), професіоналів у галузі інформації та інформаційного аналізу (сп. Документознавство), фахівців інформаційних технологій (сп. Цифрові технології). Попри короткий час існування, ми випустили у професійне середовище фахівців, котрі мають не лише значний багаж знань, але і підтримку викладачів після закінчення університету».
«Ми – молода, мотивована команда, яка завжди працює на результат та досягає нових вершин», – зазначив декан.
Протягом навчального року теорії тебе навчатимуть легенди вивчення природничої науки в нашій країні, а щоліта ти матимеш змогу підкорювати таємничий і незвіданий Бучак та на практиці закріплювати здобуті тобою знання. І якщо ти навіть не відкриєш новий біологічний вид або континент, то тобі точно під силу навчити цьому нові покоління юних біологів та географів.
Пресцентр факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій