Факультет гуманітарної освіти і соціальних технологій > Новини кафедри соціальних комунікацій, документознавства та інформаційної діяльності > Кафедра документознавства та методики навчання університету налагоджує співпрацю з польською Wyższa Szkoła Humanitas

Кафедра документознавства та методики навчання факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Університету Григорія Сковороди в Переяславі протягом багатьох років співпрацює з низкою закладів професійної освіти, з-поміж яких особливо тісна співпраця, зокрема у плані рекрутування майбутніх здобувачів вищої освіти, вибудована з Київським механіко-технологічним коледжем. Відтак, у середу 2 грудня 2020 року, у конференц-залі імені Василя Сухомлинського на платформі Zoom за ініціативи завідувачки кафедри, кандидата історичних наук, доцента Алли Зленко та директора Київського механіко-технологічного коледжу Ігоря Шкарлета було проведено спільну тристоронню зустріч з представниками університету Wyższa Szkoła Humanitas (Сосновець, Польща).

На зустрічі наш університет представляли проректор з навчально-методичної роботи Вячеслав Різник; проректорка з міжнародних зв’язків та проектної діяльності Оксана Ковтун (яка була модератором зустрічі – прим.авт.); декан факультету гуманітарно-природничої освіти і соціальних технологій Віталій Коцур та завідувачка кафедри документознавства та методики навчання Алла Зленко. У свою чергу, польський заклад вищої освіти представляли: проректор з міжнародних зв’язків Томаш Кук; заступниця декана з міжнародних зв’язків Мая Хижи-Дудек та головна спеціалістка відділу міжнародних зв’язків університету Олеся Аліхнович. Крім того, до зустрічі було долучено здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників кафедр документознавства та методики навчання й кафедри публічного управління та адміністрування.

У ході зустрічі представники Wyższa Szkoła Humanitas презентували свій навчальний заклад та розповіли про можливості співпраці і залучення здобувачів вищої освіти до навчання, переваги навчального закладу.

Зазначимо, що у означеному польському закладі вищої освіти працюють академічні викладачі з багаторічним досвідом і вагомими науковими досягненнями, видатні фахівці у своїх галузях – професори з престижних зарубіжних університетів. Wyższa Szkoła Humanitas активно співпрацює з іншими науковими центрами у всьому світі, забезпечує студентам умови усебічного наукового і культурного розвитку, а навчання протікає в дружній атмосфері.

Заклад пропонує допомогу в отриманні стипендій для осіб з польським походженням і студентам з Картою Поляка, надає можливість пройти міжнародні практики і професійне стажування на території Республіки Польшa, зокрема студентам з Білорусі, України, Литви і Росії в пошуку роботи на території Польщі, згідно з можливостями місцевого ринку праці Сілезького регіону.

Навчання на міжнародній інформаційній платформі Moodle дозволяє навчатись в зручний для студента час, освоювати дисципліни у власному ритмі. Така система надає студентам цілодобовий доступ до навчальних матеріалів, а також безпосереднє навчання і участь в лекціях та вправах в резиденції університету під час з’їздів, які проводяться декілька разів протягом академічного року.

Сьогодні ця форма дистанційної освіти розвивається особливо активно, дозволяючи вчитися далеко від освітньої установи, дозволяє подолати бар’єри часу і простору, дає можливість навчатися в індивідуальному темпі, ефективна реалізація зворотного зв’язку між викладачем і студентом є однією з основних вимог і підстав успішності процесу навчання, використання в освітньому процесі новітніх досягнень інформаційних і телекомунікаційних технологій, комфортні умови для творчого самовираження здобувача.

Більше інформації про заклад та його спеціальності можна знайти на українськомовному сайті.

У продовження зустрічі проректорка з міжнародних зв’язків та проектної діяльності Оксана Ковтун познайомила зарубіжних партнерів з низкою міжнародних проектів, які успішно реалізовуються в нашому університеті.

За підсумками зустрічі партнери визначили подальші стратегічні напрями співпраці, а також домовилися про формат наступних зустрічей з метою конкретизації шляхів майбутнього співробітництва та визначення першочергових кроків.

Колектив Університету Григорія Сковороди в Переяславі висловлює сердечну вдячність партнерам з Київського механіко-технологічного коледжу в особі директора Ігоря Шкарлета та Wyższa Szkoła Humanitas в особі заступниці декана з міжнародних зв’язків, магістра Маї Хижи-Дудек за продуктивну роботу. Сподіваємося на продовження плідної співпраці.

Прес-центр кафедри документознавства та методики навчання

Leave a Reply

Категорії